Helping Our Struggling Neighbors

TEST

[

produce 5

Fresh weekly produce for 350 households

$1,000

milk-moustache

Milk for

350

families

$750

tukey

20

Turkeys

$300

eggs-02

Eggs for 350 households

$100

kids-at-lunch

School vacation

meals

for two kids

$25